Friday, November 11, 2016

Juured Koorastes: Arno ja Liidia Vilde perekondArnold Vilde töötas metsavahina Kooraste metskonnas aastatel 1949-1970. Tema abikaasa Liidia Vilde aga oli Kooraste kooli kauaaegne õpetaja ja direktor.

Arnold Vilde

.

Eva Vilde-Kuusik ja Eve Vilde-Oja

Eva Vilde-Kuusik on Kooraste algkooli vilistlane. Lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna farmaatsia erialal1985ndal aastal. Töötab Tartu Ülikooli Kliinikumi apteegis proviisorina. Ka Eve Vilde-Oja on Kooraste algkooli vilistlane. Lõpetas Ed. Vilde nim. Tallinna Pedagoogilise Instituudi 1974ndal aastal Töötab Tallinna muusika- ja tantsuõpetajana.

Liidia Vilde ja August Hermann Tina

Kooraste kooli 210ndal aastapäeval, mida tähistati 26ndal mail 1973ndal aastal kinkis direktor Liidia Vilde mälestusmedali endisele õpetajale August Hermann Tinale.

Juuresoleval pildil esinevad kooli 210ndal aastapäeval õpilased Terje Koovit ja Aasa Tagel ning neid saadab Eve Vilde-Oja.

Eva Kuusik

Pildil Eva Vilde-Kuusik eraapteegi avamisel Otepääl aastal 1997.


Vambola Raudsepp

3 comments:

  1. Thank you very much for sharing detailed information that I did not hear before. I am relying on a dissertation writing service to write a dissertation based on history.

    ReplyDelete
  2. This seems a difficult thesis that may require deep knowledge and good understanding of topic Web hosting in Lahore

    ReplyDelete