Sunday, August 23, 2015

Antsla KK 12. lennu kokkutulek Võsumäel

.
Kokkutulek toimus 20ndal augustil 2015. aastal Linda ja Volli Lõhmuse kodus Võsumäel. Tulijateks ja kohal olid: Anne Soom-Pantalon (abikaasaga), Helina Värnik-Vezelova, Maie Mikkal-Sild (abikaasaga), Tiiu Eiland-Reinsalu, Maila Kübar-Kurg, Linda Tanel-Lõhmus (abikaasaga), Oskar Sirel, Enn Koolmeister, Arvo Kase (abikaasaga), Enno Mürk ja Vambola Raudsepp, seega kokku 16 inimest. Ei tulnud Sale Zimmer-Rosin, Heiki Veedler ja Tiiu Ulmas. Jäädavalt lahkunuid 4 klassikaaslast: Heino Jõgeva, Ilmar Haller, Kuuno Valner ja Ülo Lend. Alljärgnevalt pildid, kus esimese kahe pildi peal Linda ja Volli kodu Võsumäel. Täpsustuseks: AKK 12. lend lõpetas aastal 1960 ja seega lõpetamisest möödus 55 aastat.


Kahel ülemisel pildil, so rühmapildil vasakult Oskar Sirel, Anne Pantalon, Maie Sild, Enn Koolmeister, Helina Vezelova, Tiiu Reinsalu, Vambola Raudsepp, Linda lõhmus , Maila Kurg ja Enno Mürk. Teisel pildil Enn Koolmeister, Linda Lõhmus ja Enn Pantalon.
.
Jaan Sild
.
Helina ja Tiiu
.
Arvo Kase (vasakul) ja Volli Lõhmus
.
Vasakult Tiiu, Maie, Maila ja Linda
.
I pldil, so rühmapildil (vasakult) Vambola, Arvo, Tiiu, Linda, Enn Koolmeister ja Enn Pantalon; II pildil (vasakult) Enno, Helina, Maie, Maila ja Arvo; III pildil Jaan Sild ja Enn Koolmeister.
.
Sel korral siis sedasi. Järgmise kokkusaamiseni!
.
Vambola Raudsepp
.
1 comment:

  1. Laenupakkumine üksikisikute

    Kui teil on vaja rahalist abi, ärge kartke meiega ühendust võtta. Võite saada laenu vahemikus 1.000 € kuni 1.000.000 € väga soodsatel tingimustel kogu seaduslikkuse ja usaldusväärsuse jaoks. Lisateavet rahastamiskorralduste kohta võtke meiega ühendust e-posti teel. E-mail: marxinro@gmail.com

    ReplyDelete